Najlepsze farby w sprayu (styczeń 2017)

Dzisiejszym wpisem rozpoczniemy regularną publikację informacji na temat najlepszych Waszym zdaniem (czyli najczęściej kupowanych przez naszych Klientów) produktów. Dziś przyglądniemy się najlepszym farbom w sprayu, które dostępne są w naszym sklepie budowlanym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą wpisu.

czytaj całość »
Tarcze do metalu [podstawy]

Obróbka materiałów metalowych zdecydowanie różni się od obróbki drzewa. Narzędzia do cięcia i szlifowania metalu powinny być wytrzymałe oraz wysokiej klasy.

Kluczowym produktem do obróbki metalu są tarcze ścierne.

Tarcze możemy podzielić na dwie główne kategorie:

-tarcze do cięcia metalu

-tarcze do szlifowania metalu

czytaj całość »
Inteligentne rękawice robocze

Rękawice robocze nie kojarzą się nam z produktem, który może być udoskonalany technicznie. Oczywiście cały czas trwają prace nad poprawą zabezpieczeń, materiałów... ale inteligencja technologiczna? To coś co zupełnie nie współgra z rękawicami ochronnymi. Przynajmniej tak się nam mogło dotychczas wydawać. 

czytaj całość »
Tarcze do cięcia metalu - jak wybrać?

TARCZE DO CIĘCIA METALU - JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ?

Oczywistym jest, że praca z obróbką metalu zdecydowanie różni się np. od pracy z drewnem. Podczas obróbki metali wykorzystujemy zupełnie inne narzędzia, które charakteryzuje o wiele wyższa trwałość oraz wytrzymałość. Z całą pewnością jednym z najważniejszych narzędzia podczas wykonywania tego typu prac będzie tarcza do cięcia metalu.

 

 

 

 

czytaj całość »
Papier ścierny - jak wybrać?

Papier ścierny jest z całą pewnością jednym z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszym) narzędziem ściernym. Wykorzystywany jest tak prze amatorów jak i specjalistów i jesteśmy przekonani, że również Państwo nie raz mieliście do czynienia z płótnem lub papierem ściernym. Warto jednak wiedzieć, że efekt pracy z papierem ściernym zależy również od tego na jaki produkt się zdecydujemy. I to właśnie jest głównym tematem naszego dzisiejszego wpisu: jak wybrać papier ścierny?

czytaj całość »
Jak wybrać wiertła do metalu

JAK WYBRAĆ WIERTŁO DO METALU?

W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik na temat tego na co powinieneś zwrócić uwagę podczas wybierania wiertła do metalu. Dzięki niemu już nigdy nie będziesz musiał szukać odpowiedzi na pytanie: jakie wiertło do metalu wybrać?!

Jeśli chcesz możesz przejść bezpośrednio do kategorii wiertła do metalu gdzie znajdziesz pełny asortyment naszych produktów!

czytaj całość »
Jak wybrać buty robocze?

buty roboczeWybór odpowiedniego obuwia roboczego, które spełnia wszelkie wymagania BHP jest niezwykle istotnym elementem w życiu każdej firmy. Z tego też względu nasi specjaliści specjalnie dla Państwo przygotowali krótki poradnik w którym znajdziecie informacje, które są niezwykle istotne podczas wyboru odpowiednich butów roboczych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl